Dny otevřených dveří Dny otevřených dveří již proběhly. Po domluvě lze školu navštívit kdykoliv.

Úvod > O škole > Aktuálně

Maturity a přijímací zkoušky

Datum konání: 27. 3. 2020

Informace z MŠMT ohledně přijímacích a maturitních zkoušek v příloze nebo na webu ministerstva školství www.msmt.cz.
informace z MŠMT

Pokyny žákům

Datum konání: 27. 3. 2020

V souvislosti s nařízením uzavření škol je povinnost, aby žáci věnovali část dne samovzdělávání a domácí přípravě dle pokynů jednotlivých učitelů.

Od pondělí 23. 3. 2020 probíhá veškerá komunikace mezi učiteli a žáky prostřednictvím aplikace Bakaláři, emailu a FB.

Doplňující materiály k samostudiu (průběžně aktualizováno):

ZPV1A pracovní list

KEY1A

RUJ3A

RUJ4A

Mimořádné opatření

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví se od středy 11. 3. 2020 až do odvolání ruší výuka. Obědy budou žákům odhlášeny hromadně. Sledujte, prosím, stránky školy, budeme vás průběžně informovat.

Mimořádné opatření – uzavření základních,středních a vysokých škol od 11. 3. 2020