Úvod > Aktuálně

Přihlašování k podzimnímu termínu MZ

Přihlášky k MZ konané v podzimním zkouškovém období roku 2018 musejí žáci, kteří se chtějí přihlásit k opravnému, náhradnímu či řádnému termínu, odevzdat ředitelce školy nejpozději do 25. 6. 2018.

Předvyplněné přihlášky budou k dispozici tamtéž od 12. 6. 2018. Žáci si s ředitelkou školy předem domluví termín návštěvy emailem nebo telefonicky: reditelka@sos-start.cz,telefon 604 144 382.

Uznání úspěšně vykonané písemné práce z českého jazyka a literatury

Žáci, kteří v jarním zkušebním období úspěšně vykonali písemnou práci z ČJL, ale neukončili řádně poslední ročník vzdělávání a nevznikl jim tedy nárok na konání dalších zkoušek v jarním zkušebním období, se v rámci podání přihlášky k řádnému termínu MZ hlásí k celé komplexní zkoušce z ČJL včetně PP, nebudou ale PP z ČJL v podzimním zkušebním období znovu konat. Žákům bude výsledek této dílčí zkoušky uznán, ale pouze za předpokladu, že úspěšně ukončí závěrečný ročník studia v tomto školním roce (tj. nejpozději do 30. 9. 2018).

Plán na ČERVEN 2018

ČERVEN2018.docx