Dny otevřených dveří Dny otevřených dveří již proběhly. Po domluvě lze školu navštívit kdykoliv.
Cestovní ruch4letý maturitní obor

Týden nejen s angličtinou

Projekt EDISON (Education Drive Internationality Students Opportunity Network) mezinárodní studentské organizace AIESEC se stal na naší škole tradicí. V lednu jsme již poněkolikáté přivítali studenty z různých koutů světa, abychom společně naplňovali vize projektu:
Tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku, zvyšuje zájem o studium a učí je nebát se odlišného.

Z ohlasů žáků:

"Skvěle jsem si procvičil angličtinu a obohatil svou mysl o další vědomosti a poznal nové lidi. Nejlepší byl Pedro z Mexika."

"Poznala jsem mnoho zajímavých kultur a míst, působila na mě příjemná atmosféra a nejvíce se mi líbil Kenan z Turecka a Pedro z Mexika."

"Všichni byli velice mílí, bylo skvělé poznat cizí kultury."

"Edison hodnotím výborně, byl to pro mě přínos a moc jsem si to užil."

Západočeské lázně - učební praxe

Podzimní praxe proběhla v západočeských lázních - Karlových Varech, Františkových a Mariánských Lázních. Ubytováni jsme byli v kempu Amerika. Navštívili jsme také jiné turistické atraktivity, například přírodní rezervaci SOOS, park miniatur Boheminium a klášter v Teplé.

Zobrazit vše z dění ve škole

Záruka kvality naší odborné školy Start

Maturitní ples

Srdečně zveme absolventy a přátele školy na maturitní ples, který se bude konat v pátek 21. února 2020 od 19 hodin v Kongresovém sále hotelu Olšanka. Vstupné 200 Kč.

Podání přihlášky ke studiu na školní rok 2020/2021

Uchazeč odevzdá řádně vyplněnou přihlášku potvrzenou ředitelstvím ZŠ ředitelce střední školy nejpozději do
2. března 2020 (nejlépe doporučeně poštou nebo osobně v kanceláři školy v pondělí - čtvrtek od 8 do 15 hodin, v pátek od 8 do 13 hodin).

V době jarních prázdnin Prahy 9 (24. - 28. 2.) přijímáme přihlášky výhradně poštou.

Zobrazit všechny aktuality
  • škola s téměř třicetiletou tradicí (člen Sdružení soukromých škol ČMS), menší škola rodinného typu; škola je pravidelně dobře hodnocená Českou školní inspekcí
  • kvalitní teoretická a praktická příprava (dobré výsledky u maturit, nadstandardní výuka jazyků, kvalitní programy a akce na podporu výuky, možnost získání certifikátů – jazyky, účetnictví, průvodcovství aj.)
  • odborná praxe ve firmách, cestovních kancelářích, hotelech
  • prospěch a docházku žáka mohou rodiče sledovat na webových stránkách školy
  • kvalitní vybavení školy a Wi-Fi připojení ve všech prostorách školy
  • mezinárodní ISIC průkaz prostřednictvím
  • výborné celkové klima školy (stabilní, zkušený učitelský sbor, dobré vztahy mezi lidmi, příjemné prostředí)
  • menší počty žáků ve třídách a v jazykových skupinách
  • individuální přístup k žákům, pomoc v krizových situacích
  • jídelna v budově školy, příspěvek zřizovatele na stravování žáků
Certifikátem kvality jsou pro nás spokojení žáci, jejich rodiče a stovky úspěšných absolventů.

soukromeskoly idatabaze isic europass