Dny otevřených dveří Dny otevřených dveří již proběhly. Po domluvě lze školu navštívit kdykoliv.
Cestovní ruch4letý maturitní obor

Maturitní ples

Ples se konal 21. února 2020 v Kongresovém sálu hotelu Olšanka

Účast v celostátní soutěži cestovního ruchu

I v letošním roce se žáci 4. ročníku zúčastnili celostátní soutěže škol cestovního ruchu REGION Plzeň. Soutěžili v kategorii jednotlivců i družstev. Letos se neumístili "na bedně," ale umístění v první polovině je také dobrým výsledkem. Žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Zobrazit vše z dění ve škole

Záruka kvality naší odborné školy Start

Maturity a přijímací zkoušky27. března 2020

Informace z MŠMT ohledně přijímacích a maturitních zkoušek v příloze nebo na webu ministerstva školství www.msmt.cz.
informace z MŠMT

Pokyny žákům27. března 2020

V souvislosti s nařízením uzavření škol je povinnost, aby žáci věnovali část dne samovzdělávání a domácí přípravě dle pokynů jednotlivých učitelů.

Od pondělí 23. 3. 2020 probíhá veškerá komunikace mezi učiteli a žáky prostřednictvím aplikace Bakaláři, emailu a FB.

Doplňující materiály k samostudiu (průběžně aktualizováno):

ZPV1A pracovní list

KEY1A

RUJ3A

RUJ4A

Mimořádné opatření

Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví se od středy 11. 3. 2020 až do odvolání ruší výuka. Obědy budou žákům odhlášeny hromadně. Sledujte, prosím, stránky školy, budeme vás průběžně informovat.

Mimořádné opatření – uzavření základních,středních a vysokých škol od 11. 3. 2020

Zobrazit všechny aktuality
  • škola s téměř třicetiletou tradicí (člen Sdružení soukromých škol ČMS), menší škola rodinného typu; škola je pravidelně dobře hodnocená Českou školní inspekcí
  • kvalitní teoretická a praktická příprava (dobré výsledky u maturit, nadstandardní výuka jazyků, kvalitní programy a akce na podporu výuky, možnost získání certifikátů – jazyky, účetnictví, průvodcovství aj.)
  • odborná praxe ve firmách, cestovních kancelářích, hotelech
  • prospěch a docházku žáka mohou rodiče sledovat na webových stránkách školy
  • kvalitní vybavení školy a Wi-Fi připojení ve všech prostorách školy
  • mezinárodní ISIC průkaz prostřednictvím
  • výborné celkové klima školy (stabilní, zkušený učitelský sbor, dobré vztahy mezi lidmi, příjemné prostředí)
  • menší počty žáků ve třídách a v jazykových skupinách
  • individuální přístup k žákům, pomoc v krizových situacích
  • jídelna v budově školy, příspěvek zřizovatele na stravování žáků
Certifikátem kvality jsou pro nás spokojení žáci, jejich rodiče a stovky úspěšných absolventů.

soukromeskoly idatabaze isic europass