Dny otevřených dveří 11. 11. 2020 od 8 do 17 hodin a 20. 1. 2021 od 8 do 17 hodin. Po domluvě lze školu navštívit kdykoliv.
Cestovní ruch4letý maturitní obor

Maturitní ples

Ples se konal 21. února 2020 v Kongresovém sálu hotelu Olšanka

Účast v celostátní soutěži cestovního ruchu

I v letošním roce se žáci 4. ročníku zúčastnili celostátní soutěže škol cestovního ruchu REGION Plzeň. Soutěžili v kategorii jednotlivců i družstev. Letos se neumístili "na bedně," ale umístění v první polovině je také dobrým výsledkem. Žákům děkujeme za reprezentaci školy.

Zobrazit vše z dění ve škole

Záruka kvality naší odborné školy Start

Vyjádření Ministerstva školství k přijímacím zkouškám3. června 2020

V případě, že uchazeč nepředloží v souladu s mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví podepsané čestné prohlášení o neexitenci příznaků virového onemocnění před prvním vstupem do budovy a neexistuje žádná možnost, jak by toto prohlášení mohl před zahájením přijímacího řízení dodat, nemůže být do budovy na vykonání přijímacího řízení vpuštěn. Pokud poté dodá do tří dnů písemnou omluvu řediteli školy, může být zařazen na náhradní termín přijímacího řízení.

Termíny maturitních a přijímacích zkoušek12. května 2020

Maturitní zkoušky:

• praktická maturitní zkouška z odborných předmětů se bude konat v úterý 26. května 2020 od 8:30
  • didaktické testy: AJ v pondělí 1. června 2020 od 13:00, ČJL v úterý 2. června 2020 od 8:00
  • profilová část (ústní zkoušky) od úterý 9. června do pondělí 15. června 2020 (viz harmonogram)

Přijímací zkoušky se uskuteční v pondělí 8. června 2020.

Podrobné informace najdete v sekci pro uchazeče - přijímací řízení.

Zobrazit všechny aktuality
  • škola s téměř třicetiletou tradicí (člen Sdružení soukromých škol ČMS), menší škola rodinného typu; škola je pravidelně dobře hodnocená Českou školní inspekcí
  • kvalitní teoretická a praktická příprava (dobré výsledky u maturit, nadstandardní výuka jazyků, kvalitní programy a akce na podporu výuky, možnost získání certifikátů – jazyky, účetnictví, průvodcovství aj.)
  • odborná praxe ve firmách, cestovních kancelářích, hotelech
  • prospěch a docházku žáka mohou rodiče sledovat na webových stránkách školy
  • kvalitní vybavení školy a Wi-Fi připojení ve všech prostorách školy
  • mezinárodní ISIC průkaz prostřednictvím
  • výborné celkové klima školy (stabilní, zkušený učitelský sbor, dobré vztahy mezi lidmi, příjemné prostředí)
  • menší počty žáků ve třídách a v jazykových skupinách
  • individuální přístup k žákům, pomoc v krizových situacích
  • jídelna v budově školy, příspěvek zřizovatele na stravování žáků
Certifikátem kvality jsou pro nás spokojení žáci, jejich rodiče a stovky úspěšných absolventů.

soukromeskoly idatabaze isic europass