Dny otevřených dvěří Ve středu dne 13.11.2019 nebo ve středu 22.01.2020 vždy od 8 do 17 hodin. Po domluvě lze školu navštívit kdykoliv
Cestovní ruch4letý maturitní obor

Města a hory Švýcarska

Krásná města, hory, jezera i vodopády. To vše nabízí Švýcarsko, které jsme navštívili v předposledním květnovém týdnu.

Zobrazit vše z dění ve škole

Záruka kvality naší odborné školy Start

Změna sídla školy

Oznamujeme, že jsme po 25 letech změnili sídlo školy. Zůstáváme na Praze 9 v budově ZŠ Generála Janouška. Nová adresa: Dygrýnova 1006/21, 198 00 Praha 9 - Černý Most II.

Zobrazit všechny aktuality
  • škola s téměř třicetiletou tradicí (člen Sdružení soukromých škol ČMS), menší škola rodinného typu; škola je pravidelně dobře hodnocená Českou školní inspekcí
  • kvalitní teoretická a praktická příprava (dobré výsledky u maturit, nadstandardní výuka jazyků, kvalitní programy a akce na podporu výuky, možnost získání certifikátů – jazyky, účetnictví, průvodcovství aj.)
  • odborná praxe ve firmách, cestovních kancelářích, hotelech
  • prospěch a docházku žáka mohou rodiče sledovat na webových stránkách školy
  • kvalitní vybavení školy a Wi-Fi připojení ve všech prostorách školy
  • mezinárodní ISIC průkaz prostřednictvím
  • výborné celkové klima školy (stabilní, zkušený učitelský sbor, dobré vztahy mezi lidmi, příjemné prostředí)
  • menší počty žáků ve třídách a v jazykových skupinách
  • individuální přístup k žákům, pomoc v krizových situacích
  • jídelna v budově školy, příspěvek zřizovatele na stravování žáků
Certifikátem kvality jsou pro nás spokojení žáci, jejich rodiče a stovky úspěšných absolventů.

soukromeskoly idatabaze isic europass