Úvod > O škole > Aktivity školy > Aktivity škol - archiv > Návštěva divadelního představení

Návštěva divadelního představení

25.5.2009
V pondělí 25. května jsme zhlédli divadelní představení v Divadle Na Fidlovačce, a sice nejhranější drama Aloise Jiráska – Lucernu.

Příběh vypráví o krásné kněžně a hrdém mlynáři, který dostane za úkol doprovodit kněžnu jako světlonoš do lesního zámečku. Kněžna najde v mlynáři zalíbení a nabídne mu moc a bohatství. On však odolá a zůstává věrný Haničce.

Drama o lásce, věrnosti a staré lípě je povedenou inovací v podání současných seriálových hvězd. Celé představení se nám moc líbilo a odcházeli jsme s dobrým pocitem, že jsme o krůček blíž k maturitě.

Anna Hemmerová

Tomáš Navrátil, 2. A